Piknik rodzin DK z rejonu Limanowej

Piknik rodzin DK z rejonu Limanowej

To już drugi piknik rodzin Domowego Kościoła rejonu Limanowa . Zachęceni atmosferą radości i zabawy zeszłorocznego spotkania, postanowiliśmy je kontynuować w tym roku. Gościliśmy jak poprzednio w Jaworznej, na boisku sportowym „Jaworzanka”. W tym roku na piknik przyjechało więcej osób w porównaniu z poprzednim rokiem.

Bardzo się cieszymy z obecności wszystkich nie będących członkami naszej wspólnoty. Podczas spotkania obecni byli zaproszeni kapłani: opiekun limanowskiego rejonu DK. ks. Sylwester Brzeźny, proboszcz parafii Jaworzna i opiekun kręgu rodzin z Jaworznej ks. Marek Kita, proboszcz parafii Laskowa i opiekun kręgu ks. Andrzej Wanat, opiekun kręgu rodzin z Laskowej ks. Henryk Kołodziej, ks. rezydent z Laskowej Józef Bubula, ks. Piotr Bieś opiekun kręgu rodzin z Sowlin oraz ks. Stanisław Knurowski, który w lipcu udaje się do pracy misyjnej na Kubę. Bardzo dziękujemy kapłanom, za towarzyszenie naszym rodzinom przez cały rok w czasie comiesięcznych spotkaniach, za całoroczną posługę w naszych parafiach i bycie z nami w takich mniej oficjalnych chwilach jak ta, podczas wspólnej zabawy. Pan Bóg przygotował nam wspaniałą słoneczną pogodę i chociaż czasami wokół widać było ciemne chmury, to do samego końca pikniku nie spadła kropla deszczu. Na pikniku, podobnie jak w poprzednim roku, było wiele atrakcji. Balony dmuchane helem, wielka zjeżdżalnia, jazda na koniach i quadach. Wszyscy mogli najeść się dowoli wspaniałych potrawa z grila, kociołka, sałatek, swojskiego chleba a na deser ciasta i pyszne lody chłodzone ciekłym azotem. To wszystko dzięki hojności i ofiarności rodzin z naszych kręgów. NIe będziemy wymienić z imienia by kogoś nie pominąć, ale bardzo Wam dziękujemy za ofiarność i bezinteresowność, wypływającą z dobroci serca i miłości do drugiego człowieka. Wierzymy, że Pan Bóg Wam to hojnie wynagrodzi w obecnym i przyszłym życiu, Bóg Wam zapłać. Podobnie jak poprzednio odbył się mecz piłki nożnej tatusiowe - dzieci. Rywalizacja była zacięta :-).
Dobrze, że jesteście ! Ktoś powiedział:

„Serce ma swoje racje, których rozum nie pojmuje." " Radość dzielona we dwoje - jest podwójną radością, a smutek dzielony na dwoje - jest połową smutku." …

Dziękujemy i zapraszamy za rok :-)
Halina i Krzysztof Olchawowie

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Szukaj

Podaruj nam 1%

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”