Opłatek rejonu Dębica

Opłatek rejonu Dębica

Dnia 22.01.2019r. członkowie kręgów rodzin Domowego Kościoła rejonu Dębica wzięli udział w spotkaniu opłatkowym. O godzinie 18.00 w Kościele pw. Św. Jadwigi uczestniczyliśmy we wspólnotowej Mszy Świętej, której przewodniczył nasz Moderator – ks. Jan Majocha.

 Po nakarmieniu się Słowem Bożym i Chlebem Eucharystycznym wszyscy udaliśmy się do Domu św. Jadwigi na spotkanie opłatkowe. Po zawiązaniu wspólnoty i przedstawieniu się wszystkich kręgów ks. Jan przeczytał Ewangelię, dzieliliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia. Na spotkaniu obecny był także proboszcz parafii – gospodarz miejsca – ks. Ryszard Piasecki, który, już tradycyjnie skierował do nas słowo. Nie zabrakło również strawy dla ciała tj. ciastek, wypieków, słodyczy i napojów, którymi pokrzepialiśmy się w przerwach między śpiewem kolęd i pastorałek.  Miło spędziliśmy czas, poznając siebie nawzajem, integrując się z nowymi kręgami: kręgiem wdów i wdowców przy parafii św. Jadwigi oraz z kręgami pilotowanymi przy parafii MB Anielskiej i przy parafii Miłosierdzia Bożego  w Dębicy. Spotkanie zakończyło się błogosławieństwem ks. Moderatora, pokrzepiającym nas w trudzie codziennych obowiązków i zmagań z chorobami ciała. Dziękujemy kręgom św. Rity i św. Jadwigi za przygotowanie oprawy liturgicznej Mszy Świętej oraz za posługę organizacyjno – porządkową.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Temat pracy rocznej

Znak roku 2019 236
 
Słowo Zalozyciela
Slowo Moderatora Generalnego2015
Slowo Moderatora Diecezjalnego
logo synod blue 236
Logo fb EFEZ
Logo fb Stara Plebania

Piosenka Roku OŻK 2018

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

NASZE AKCJE

Peregrynacja 3m 236
zbieramy nakretki
Operacja ANDRZEJ - logo
Modlitwa za rekolekcje
Modlitwa za kleryka

Duchowość

Podaruj nam 1%

O dziesięcinie

Ks. Dominik Chmielewski

Krzeptówki, 6 VI 2017

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”