Słowo moderatora i pary diecezjalnej DK na rok formacyjny 2015/2016

Słowo moderatora i pary diecezjalnej DK na rok formacyjny 2015/2016

Kochana Wspólnoto Rodzin Domowego Kościoła Ruchu Światło- Życie,Zaczynamy nowy rok formacyjny 2015/2016 „W mocy Ducha Świętego". Na początku naszej posługi chcielibyśmy poprosić Was o modlitwę za całą diecezjalną Wspólnotę Domowego Kościoła.

Pragniemy serdecznie podziękować ks. Sylwestrowi Brzeźnemu oraz Alicji i Markowi Machajom za czteroletnią posługę dla naszej Wspólnoty. Niech Pan Bóg obdarza Was błogosławieństwem, a Niepokalana Matka Kościoła wyprasza u naszego Ojca wszystkie potrzebne Wam łaski.

Mamy nadzieję, że Boży Duch, szczególnie w tym roku formacyjnym, będzie umocnieniem dla naszych rodzin, kręgów, rejonów. Wystarczy byśmy tylko otworzyli się na Jego działanie, a nasz Ojciec będzie nam błogosławił. Spróbujmy rozbijać codziennie Namiot Spotkania, tak aby spotykać Pana „twarzą w twarz", aby odczytywać Jego słowo kierowane do nas. Niech Boża Moc towarzyszy naszym małżeńskim i rodzinnym modlitwom. Niech Jezus, nasz Pan i Zbawiciel, będzie Światłem w codziennym życiu. Poczujmy w tym roku namacalnie tę Moc Ducha w naszych Wspólnotach oraz na wyjazdach rekolekcyjnych.
Modlitwom polecajmy także jedność Ruchu Światło-Życie i wierność Charyzmatowi.
Sługo Boży Ks. Franciszku Blachnicki wstawiaj się za nami.

Diecezjalny Moderator Domowego Kościoła
Ks. Wojciech Karpiel
Para diecezjalna Domowego Kościoła
Iwona i Andrzej Bernachowie

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Temat pracy rocznej

Znak roku 2019 236
 
Słowo Zalozyciela
Slowo Moderatora Generalnego2015
Slowo Moderatora Diecezjalnego
logo synod blue 236
Logo fb EFEZ
Logo fb Stara Plebania

Piosenka Roku OŻK 2018

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

NASZE AKCJE

Peregrynacja 3m 236
zbieramy nakretki
Operacja ANDRZEJ - logo
Modlitwa za rekolekcje
Modlitwa za kleryka

Duchowość

Podaruj nam 1%

O dziesięcinie

Ks. Dominik Chmielewski

Krzeptówki, 6 VI 2017

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”