Zaproszenie na spotkanie Diakonii Muzycznej - 2 VI 2019

Diecezjalna Diakonia Muzyczna zaprasza na kolejne spotkanie diakonii. Odbędzie się ono 2 czerwca 2019 r. w naszym Domu Rekolekcyjnym EFEZ w Czchowie.
Zaproszenie kierujemy szczególnie do osób uzdolnionych muzycznie, do angażujących się w przygotowanie części muzycznej Rejonowych Dni Wspólnoty, do zainteresowanych tym, jak dobrze przygotować posługę animatora muzycznego, a także do tych, którzy są po prostu ciekawi tematyki tego spotkania.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na spotkanie Diakonii Muzycznej

Diecezjalna Diakonia Muzyczna zaprasza na trzecie w tym roku, tym razem otwarte, spotkanie diakonii. Odbędzie się ono 24 marca 2019 w naszym domu rekolekcyjnym EFEZ w Czchowie.
Zaproszenie kierujemy szczególnie do osób uzdolnionych muzycznie, do angażujących się w przygotowanie cześci muzycznej Rejonowych Dni Wspólnoty, do zainteresowanych tym, jak dobrze przygotować posługę animatora muzycznego, a także do tych, którzy są po prostu ciekawi tematyki tego spotkania.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na KAMuzO, 14-25 VIII 2015

Zapraszamy na rekolekcje KAMuzO dla animatorów muzycznych, członków scholi i chętnych do posługi muzycznej. Odbędą się w dniach 14-25 VIII 2015 w Turośni Kościelnej pod Białymstokiem. Wstępnie szacowany koszt - 300 zł. Zaliczka - 100 zł.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na spotkanie Diakonii Muzycznej - sobota, 10.06.2017

Już w najbliższą sobotę, 10 czerwca, wszystkich grających i śpiewających po I stopniu ONŻ - zarówno "młodzieżowym", jak i rodzin - zapraszamy na spotkanie Diakonii Muzycznej, które odbędzie się w sali przy parafii św. Stanisława Kostki w Tarnowie od godziny 12:00.

Podczas spotkania przygotujemy oprawę muzyczną Rozesłania na Oazy (które odbędzie się w sobotę 17 czerwca), a także pochylimy się nad tematem Uwielbienia w Męcinie.

Niech będzie to czas wspólnej służby naszemu Ruchowi.

Ryszard Nejman

Zaproszenie na spotkanie 18 IV 2015

Wszystkich członków i sympatyków diakonii muaycznej, którzy z przyczyn niezależnych nie będą mogli pojechać do Warszawy na sympozjum o naszym założycielu słudze Bożym ks Franciszku Blachnickim, a chcieliby spędzić owocnie tą sobotę, zapraszamy na kwietniowe spotkanie Diakonii Muzycznej.

Czytaj więcej...

Temat pracy rocznej

Znak roku 2021 236
Słowo Zalozyciela
Slowo Moderatora Generalnego2015
Slowo Moderatora Diecezjalnego
logo synod blue 236
Logo fb Stara Plebania

Odważny wiarą

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

NASZE AKCJE

 
Operacja ANDRZEJ - logo
Modlitwa za rekolekcje
Modlitwa za kleryka

Duchowość

Podaruj nam 1%

O dziesięcinie

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Świadectwo

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”