Koronka na ulicach miast świata A.D. 2014

W czasie trwającej w naszej diecezji peregrynacji obrazu Pana Jezusa Miłosiernego i relikwii Apostołów Miłosierdzia, świadomi Zawierzenia Ruchu Światło-Życie Diecezji Tarnowskiej Bożemu Miłosierdziu mamy okazję po raz kolejny uczcić i głosić ten największy przymiot Boga („Dzienniczek", 301), włączając się w akcję „Koronka na ulicach miast świata" w dniu 28 września o godz. 15.00.

Zachęcam do podjęcia tej akcji w naszych parafiach, a tam, gdzie organizują ją już inne grupy, do udziału we wspólnej modlitwie. Kto zaś nie będzie mógł włączyć się we wspólną modlitwę, może łączyć się z nią duchowo, odpowiadając na słowa Pana Jezusa:

Córko Moja, staraj się w tej godzinie odprawiać drogę krzyżową, o ile ci na to obowiązki pozwolą; a jeżeli nie możesz odprawić drogi krzyżowej, to przynajmniej wstąp na chwilę do kaplicy i uczcij Moje Serce, które jest pełne miłosierdzia w Najświętszym Sakramencie; a jeżeli nie możesz wstąpić do kaplicy, pogrąż się w modlitwie tam, gdzie jesteś, chociaż przez króciutką chwilę. Żądam czci dla miłosierdzia Mojego od wszelkiego stworzenia, ale od ciebie najpierw, bo dałem ci najgłębiej poznać tę tajemnicę („Dzienniczek", 1572).

Więcej informacji o tej inicjatywie, w tym także wykaz już zgłoszonych miejsc, gdzie ludzie będą gromadzić się na modlitwie, znajdziemy na stronie: www.iskra.info.pl

Temat pracy rocznej

Znak roku 2019 236
 
Słowo Zalozyciela
Slowo Moderatora Generalnego2015
Slowo Moderatora Diecezjalnego
logo synod blue 236
Logo fb EFEZ
Logo fb Stara Plebania

Piosenka Roku OŻK 2018

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

NASZE AKCJE

Peregrynacja 3m 236
zbieramy nakretki
Operacja ANDRZEJ - logo
Modlitwa za rekolekcje
Modlitwa za kleryka

Duchowość

Podaruj nam 1%

O dziesięcinie

Ks. Dominik Chmielewski

Krzeptówki, 6 VI 2017

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”