Informacje z życia wspólnoty Domowego Kościoła rejon Nowy Sącz Wschód

Informacje z życia wspólnoty Domowego Kościoła rejon Nowy Sącz Wschód

14.04.2018 r. odbyło się spotkanie  przedrekolekcyjne odpowiedzialnych z rejonu Nowy Sącz Wschód. W tym roku nasz rejon organizuje rekolekcje:  Oaza Rodzin I stopnia w Szczawnicy. Oddaliśmy Panu Bogu ten czas i ludzi którzy przyjadą na rekolekcje. Na spotkaniu omawiany był program rekolekcji i przydzielono zadania poszczególnym animatorom.

03.05.2018 r. w Feleczynie koło Łabowej Domowy Kościół naszego rejonu spotkał się na majówce. W otoczeniu lasu, kwitnącej łąki i w promieniach porannego słońca rozpoczęliśmy naszą wspólną majówkę od mszy świętej pod przewodnictwem moderatora rejonu Nowy Sącz wschód o. Bogdana Długosza SI. W ten szczególny dzień w święto Matki Bożej Królowej Polski  podczas Eucharystii dziękowaliśmy  za opiekę nad naszą ojczyzną, Domowy Kościół (obecny w naszej parafii od ponad 40 lat). Powierzając się  miłosierdziu Bożemu prosiliśmy o błogosławieństwo na każdy dzień dla naszych rodzin.Po mszy świętej przyszedł czas na posilenie ciała i odpoczynek. Sprawnie rozpaliliśmy ognisko i rozpoczęliśmy grillowanie. Posiłek przeplatany był wspólnym śpiewem, zabawami i rozmowami. Rozegrano między innymi zawody strzeleckie – strzelanie z wiatrówki do celu. Najlepsze trzy rodziny otrzymały pamiątkowe puchary.Na koniec dnia odśpiewaliśmy majówkę powierzając się Maryi. Z dala od miejskiego zgiełku  poprzez rozmowy, zabawę i służbę mogliśmy pogłębić nasze wzajemne relacje.

Marta i Paweł Maka
Para rejonowa


     

Temat pracy rocznej

Znak roku 2018 236
 
Słowo Zalozyciela
Slowo Moderatora Generalnego2015
Slowo Moderatora Diecezjalnego
logo synod blue 236
Logo fb EFEZ
Logo fb Stara Plebania

Piosenka Roku OŻK 2018

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

NASZE AKCJE

Peregrynacja 3m 236
zbieramy nakretki
Operacja ANDRZEJ - logo
Modlitwa za rekolekcje
Modlitwa za kleryka

Duchowość

Podaruj nam 1%

O dziesięcinie

Ks. Dominik Chmielewski

Krzeptówki, 6 VI 2017

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”