Bezalkoholowy Bal Sylwestrowy DK Nowy Sącz

Bezalkoholowy Bal Sylwestrowy DK Nowy Sącz

Tradycyjnie w Niskowej koło Nowego Sącza w lokalu ‘’ CASABLANCA ‘’ spędziliśmy noc sylwestrową na kolejnym Bezalkoholowym Balu Sylwestrowym . Podobnie jak w zeszłym roku organizatorami balu były rodziny Domowego Kościoła : A.J Pyzikowie , M.M Borkowie i W.S Mrozowie .

Ksiądz Biskup Andrzej Jeż – Ordynariusz Diecezji Tarnowskiej w odpowiedzi na prośbę organizatorów objął patronatem VII Bezalkoholowy Bal Sylwestrowy , udzielając wszystkim uczestnikom pasterskiego błogosławieństwa .

Wieczór ten rozpoczęliśmy Mszą św . W Bazylice św. Małgorzaty w Nowym Sączu, na której dziękowaliśmy Panu Bogu za miniony rok , prosząc o Boże błogosławieństwo na nowy 2018 rok. Po przywitaniu wszystkich przybyłych gości przez organizatorów, ‘’ Polonezem’’ rozpoczęliśmy część taneczną .

Bal ten prowadzili zawodowi krakowscy wodzireje serwując wspaniałe przeboje muzyczne lat 70/80 i przeprowadzali konkursy związane z muzyką tych lat, które były nagradzane drobnymi upominkami . Krótko przed północą przybyli do nas księża z bazyliki św. Małgorzaty ks. Marcin Mastalski i ks. proboszcz Jerzy Jurkiewicz – moderator rejonu Nowy Sącz – Centrum, który o północy poprowadził modlitwę i udzielił nam wszystkim błogosławieństwa na Nowy Rok 2018 , po czym uczestnicy już indywidualnie składali sobie życzenia .

W tym roku na balu bawiło się 100 osób , były to małżeństwa nie tylko z Domowego Kościoła ale i te które chcą promować trzeźwy styl życia .

Wspaniała atmosfera, bogate menu, przeboje muzyczne, które nie pozwalały opuścić parkietu sprawiły że bawiliśmy się do białego rana .

Wszystkim uczestnikom balu dziękujemy za wspólną zabawę i życzymy SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.

Małgorzata i Marek Borek

Para rejonowa Nowy Sącz – Centrum

Temat pracy rocznej

Znak roku 2018 236
 
Słowo Zalozyciela
Slowo Moderatora Generalnego2015
Slowo Moderatora Diecezjalnego
logo synod blue 236
Logo fb EFEZ
Logo fb Stara Plebania

Piosenka Roku OŻK 2018

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

NASZE AKCJE

Peregrynacja 3m 236
zbieramy nakretki
Operacja ANDRZEJ - logo
Modlitwa za rekolekcje
Modlitwa za kleryka

Duchowość

Podaruj nam 1%

O dziesięcinie

Ks. Dominik Chmielewski

Krzeptówki, 6 VI 2017

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”