Drugi Dzień Wspólnoty wraz z Niedzielą Świętej Rodziny

Dnia 28 grudnia 2014 r. w bazylice św. Małgorzty rozpoczęliśmy o 14.00 Mszą św. nasze spotkanie Rejonu Nowy Sącz-Centrum. Po Mszy św. udaliśmy się do sali Przemienienia Pańskiego, gdzie pod przewodnictwem proboszcza parafi św. Małgorzaty, a zarazem moderatora rejonu ks. Jerzego Jurkiewicza, nastąpiło zawiązanie wspólnoty. Następnie wysłuchaliśmy konferencji wygłoszonej przez ks. Jerzego na temat rodziny i początków Domowego Kościoła.
Wspomnieliśmy również o jedności wspólnotowej i historii struktur DK w naszej diecezji. Uczestnicy naszego Dnia Wspólnoty podzielili się przeżyciami z oaz, które prowadzili, sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki i siostra Jadwiga Skudro. Spotkanie skończyliśmy agapą, przy łamaniu się opłatkiem i wspólnym kolędowaniem. Ks. Jerzy udzielił nam Bożego błogosławieństwa. W tym dniu zebrało nas się z dziećmi około 100 osób.
Wiesia i Sylwek Mrozowie.

Szukaj

Podaruj nam 1%

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”