Czwarty bezalkoholowy Bal Sylwestrowy

Czwarty bezalkoholowy Bal Sylwestrowy
W noc Sylwestrową 2014/15 w Niskowej koło Nowego Sącza w lokalu "Casablanca" odbył się czwarty bezalkoholowy Bal Sylwestrowy. Organizatorami balu były rodziny z Domowego Kościoła: A.J. Pyzikowie, R.D.Jasińscy, W.S. Mrozowie. Bal odbył się dzięki sponsorowi - pewnej rodzinie z DK.
Bal rozpoczęliśmy Mszą św. w bazylice św. Małgorzaty w Nowym Sączu. Organizatorzy przywitali uczestników balu, orkiestrę i wodzireja. W balu uczestniczyli też Alicja i Marek Machajowie - para diecezjalna DK i moderator diecezjalny DK ks. Sylwester Brzeżny z rodzicami. Przed północą przybył do nas moderator rejonu Nowy Sącz-Centrum ks. Jerzy Jurkiewicz, proboszcz bazyliki św. Małgorzaty, który poprowadził modlitwę i udzielił nam błogosławieństwa na nowy rok.
Zabawa trwała świetnie do 5 rano, wszyscy się pięknie bawili i byli zadowoleni. Orkiestra super grała, a wodzirej nas zabawiał poprzez różne gry i konkursy. Przybyli również do nas kolędnicy z miejscowości Kamienica i złożyli nam życzenia noworoczne. Siły regenerowaliśmy obfitymi i bardzo smacznymi posiłkami. Bawiły się z nami rodziny z Bochni, Łącka, Krużlowej, Grybowa, Chełmca, Kunowa, Kędzierzyna-Kożle i Nowego Sącza.
Wszystkim uczestnikom balu serdecznie dziękujemy i już zachęcamy żeby nas było więcej w tym roku, abyśmy mogli promować nową kulturę.
Z poważaniem
Organizatorzy balu

Szukaj

Podaruj nam 1%

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”