Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie Nowy Sącz

Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie Nowy Sącz

23.03.2014 w bazylice św. Małgorzaty w Nowym Sączu przeżywaliśmy III Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie pod hasłem: ,,Narodzić się na nowo przez sakramenty''. Rozpoczęliśmy Eucharystią o godz. 14.00. Po Eucharystii przeżywaliśmy osobisty namiot spotkania. Następnie zawiązanie wspólnoty, przywitanie gości, a byli nimi: ks.Andrzej Kmiecik, para diecezjalna Ala i Marek Machajowie oraz rodziny, młodzież i diakonie. 

Małżonkowie pracowali w grupach i zastanawiali się, czym są sakramenty - widzialne znaki, które ustanowił Chrystus i przez które daje ludziom niewidzialną łaskę Bożą. Ta prawda powinna być dla nas bodźcem do należytego poszanowania sakramentów świętych i zachętą do gorliwego z nich korzystania. Po spotkaniu w grupach nastąpiła prezentacja przygotowanych plakatów. Owocny dzień wspólnoty zakończyliśmy agapą i wspólną modlitwą.

Szukaj

Podaruj nam 1%

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”