Majówka rodzinna w Rejonie Mielec

Majówka rodzinna w Rejonie Mielec

Nie trzeba być bogaczem, by ofiarować coś cennego drugiemu człowiekowi. Można podarować mu odrobinę czasu i serca.

20.05.2018 w rejonie Mielec przebiegł nie tylko pod znakiem Zesłania Ducha Św., ale również pod znakiem IV Majówki Rodzinnej.

Po raz kolejny małżeństwa DK przystąpiły do organizacji Majówki – zapraszając wszystkie rodziny z parafii Trójcy Przenajświętszej, na terenie, której odbywała się impreza oraz rodziny całego Mielca i okolic na wspólne wraz z dziećmi spędzanie czasu na zabawie i korzystaniu z różnorodnych atrakcji.

Mogliśmy zachwycać się występami najmłodszych milusińskich podczas ich występów przedszkolnych, podziwialiśmy i poznawaliśmy tajniki chemii w prezentowanych doświadczeniach chemicznych, doskonaliliśmy umiejętność udzielania pierwszej pomocy; mieliśmy również namiastkę cyrku, więc zabawy i radości było co nie miara.

Gwiazdą Majówki były Promyczki Dobra z Nowego Sącza z ks. Andrzejem Mulką na czele, a muzyczną ewangelizację zapewnił zespół parafialny z Chorzelowa „Rewolucja”, który po przeprowadzonym losowaniu nagród z „Kiermaszu Niespodzianka „ przygrywał nam do tańca.

Dużą pomocą była dla nas młodzież z Apostolskiej Wspólnoty Młodych, która w ramach swojej akcji „ Kierunek Panama” na pikniku poprzez malowanie buziek i formowanie figur balonowych zbierała datki na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży do Panamy.

Ogromna praca małżeństw DK włożona w przygotowanie pikniku oraz w czasie trwania imprezy, czyli obsługa grilla przy kiełbaskach, szaszłykach, hot-dogach, pierogach; serwowanie pysznych ciast i aromatycznej kawy czy kręcenie waty cukrowe i prażenie kukurydzy pozwala nam poprzez wspólną pracę i włożony wysiłek budować jedność we wspólnocie Domowego Kościoła.

A wszystko na Chwałę Pana.
Kasia i Witek Grabowscy

Temat pracy rocznej

Znak roku 2018 236
 
Słowo Zalozyciela
Slowo Moderatora Generalnego2015
Slowo Moderatora Diecezjalnego
logo synod blue 236
Logo fb EFEZ
Logo fb Stara Plebania

Piosenka Roku OŻK 2018

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

NASZE AKCJE

Peregrynacja 3m 236
zbieramy nakretki
Operacja ANDRZEJ - logo
Modlitwa za rekolekcje
Modlitwa za kleryka

Duchowość

Podaruj nam 1%

O dziesięcinie

Ks. Dominik Chmielewski

Krzeptówki, 6 VI 2017

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”