Piknik rodzin DK z rejonu Limanowej

Piknik rodzin DK z rejonu Limanowej

To już drugi piknik rodzin Domowego Kościoła rejonu Limanowa . Zachęceni atmosferą radości i zabawy zeszłorocznego spotkania, postanowiliśmy je kontynuować w tym roku. Gościliśmy jak poprzednio w Jaworznej, na boisku sportowym „Jaworzanka”. W tym roku na piknik przyjechało więcej osób w porównaniu z poprzednim rokiem.

Bardzo się cieszymy z obecności wszystkich nie będących członkami naszej wspólnoty. Podczas spotkania obecni byli zaproszeni kapłani: opiekun limanowskiego rejonu DK. ks. Sylwester Brzeźny, proboszcz parafii Jaworzna i opiekun kręgu rodzin z Jaworznej ks. Marek Kita, proboszcz parafii Laskowa i opiekun kręgu ks. Andrzej Wanat, opiekun kręgu rodzin z Laskowej ks. Henryk Kołodziej, ks. rezydent z Laskowej Józef Bubula, ks. Piotr Bieś opiekun kręgu rodzin z Sowlin oraz ks. Stanisław Knurowski, który w lipcu udaje się do pracy misyjnej na Kubę. Bardzo dziękujemy kapłanom, za towarzyszenie naszym rodzinom przez cały rok w czasie comiesięcznych spotkaniach, za całoroczną posługę w naszych parafiach i bycie z nami w takich mniej oficjalnych chwilach jak ta, podczas wspólnej zabawy. Pan Bóg przygotował nam wspaniałą słoneczną pogodę i chociaż czasami wokół widać było ciemne chmury, to do samego końca pikniku nie spadła kropla deszczu. Na pikniku, podobnie jak w poprzednim roku, było wiele atrakcji. Balony dmuchane helem, wielka zjeżdżalnia, jazda na koniach i quadach. Wszyscy mogli najeść się dowoli wspaniałych potrawa z grila, kociołka, sałatek, swojskiego chleba a na deser ciasta i pyszne lody chłodzone ciekłym azotem. To wszystko dzięki hojności i ofiarności rodzin z naszych kręgów. NIe będziemy wymienić z imienia by kogoś nie pominąć, ale bardzo Wam dziękujemy za ofiarność i bezinteresowność, wypływającą z dobroci serca i miłości do drugiego człowieka. Wierzymy, że Pan Bóg Wam to hojnie wynagrodzi w obecnym i przyszłym życiu, Bóg Wam zapłać. Podobnie jak poprzednio odbył się mecz piłki nożnej tatusiowe - dzieci. Rywalizacja była zacięta :-).
Dobrze, że jesteście ! Ktoś powiedział:

„Serce ma swoje racje, których rozum nie pojmuje." " Radość dzielona we dwoje - jest podwójną radością, a smutek dzielony na dwoje - jest połową smutku." …

Dziękujemy i zapraszamy za rok :-)
Halina i Krzysztof Olchawowie

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Temat pracy rocznej

Znak roku 2018 236
 
Słowo Zalozyciela
Slowo Moderatora Generalnego2015
Slowo Moderatora Diecezjalnego
logo synod blue 236
Logo fb EFEZ
Logo fb Stara Plebania

Piosenka Roku OŻK 2018

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

NASZE AKCJE

Peregrynacja 3m 236
zbieramy nakretki
Operacja ANDRZEJ - logo
Modlitwa za rekolekcje
Modlitwa za kleryka

Duchowość

Podaruj nam 1%

O dziesięcinie

Ks. Dominik Chmielewski

Krzeptówki, 6 VI 2017

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”