Bal karnawałowy w Dębicy

Bar karnawałowy w Dębicy

W sobotę 27 stycznia 2018 r. mieliśmy okazję uczestniczyć w balu karnawałowym, którego organizatorami były Kręgi Domowego Kościoła z rejonu Dębica. Jak przystało na Ruch Światło - Życie bal był bezalkoholowy, co wcale nie oznaczało niskiej frekwencji i nudnej zabawy.

Wręcz odwrotnie. Kilka minut po dziewiętnastej sala była zapełniona gośćmi: małżeństwami z różnym stażem, młodzieżą i dziećmi, nie tylko z Oazy. Zawitał także do nas proboszcz miejsca ks. Prałat Antoni Bielak wraz z ks. Łukaszem Opolskim.

Tradycyjnie bal rozpoczęliśmy krótką modlitwą i oczywiście polonezem poprowadzonym przez wodzireja, który przez całą imprezę spisywał się znakomicie. Nie tylko prowadził zabawy i aranżował tańce, równie świetnie dobierał muzykę, przy której mogli się bawić zarówno młodzi jak i „nieco” starsi. Pojawiły się też śpiewy i oczywiście dedykacje muzyczne.

Dla nas osobiście była to okazja do dobrej zabawy. Ostatnimi laty rzadko bywamy na imprezach, a ta okazała się bardzo fajna. Świetna atmosfera, dobra muzyka, cały nasz krąg, trochę starych znajomych dawno niewidzianych i ludzie, którzy tak jak my potrafią być sobą, dobrze się bawić bez wspomagania procentami.

Dziękujemy Monice i Sławkowi, za ich zaangażowanie w organizację tego uroczystego wieczoru. Madzi i Wojtkowi za to, że pełnili honory gospodarzy i zadbali, aby każdy uczestnik poczuł się zaopiekowany i nic mu nie brakowało. Dziękujemy też firmie „FILIPEK” za dobre jedzonko i miłą obsługę i to w całkiem przyzwoitych pieniądzach.

Zapraszamy za rok, kto przyjdzie z pewnością nie pożałuje.

Marysia i Andrzej

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Temat pracy rocznej

Znak roku 2018 236
 
Słowo Zalozyciela
Slowo Moderatora Generalnego2015
Slowo Moderatora Diecezjalnego
logo synod blue 236
Logo fb EFEZ
Logo fb Stara Plebania

Piosenka Roku OŻK 2018

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

NASZE AKCJE

Peregrynacja 3m 236
zbieramy nakretki
Operacja ANDRZEJ - logo
Modlitwa za rekolekcje
Modlitwa za kleryka

Duchowość

Podaruj nam 1%

O dziesięcinie

Ks. Dominik Chmielewski

Krzeptówki, 6 VI 2017

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”