Wakacyjne spotkanie rodzin w Buczkowie!!!

Wakacyjne spotkanie rodzin w Buczkowie

„Uwielbiam imię Twoje Panie, wywyższam Cię i daję Ci hołd.
W przedsionku chwały Twej staję, z radością śpiewam Ci pieśń...„

Już po raz drugi w niedzielne popołudnie 6 lipca 2014 roku zjechaliśmy się do rodzinnego domu Małgosi Piś w Buczkowie, nieopodal Okulic, na wakacyjne spotkanie integracyjne, aby budować wspólnotę rodzinną i duchową rodzin DK rejonu bocheńskiego.

Był to czas dzielenia się życiem – radościami, sukcesami, ale także problemami czy trudnościami, których w życiu codziennym w każdej rodzinie nie brakuje.

 Spotkanie to było okazją do zacieśniania więzi pomiędzy rodzinami naszego rejonu, poprzez grillowanie, palenie ogniska, połączone ze wspólnym biesiadowaniem i śpiewami przy suto zastawionym stole. Przewidzieliśmy także wspólne gry i zabawy z naszymi dziećmi, których przybyło ponad 15, począwszy od paromiesięcznych uczestników po dwudziestolatki.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzinom, które odpowiedziały na nasze trzecie już z kolei zaproszenie w ilości około 50 osób i przyjechały do Buczkowa, aby śpiewem i zabawą chwalić Pana i świętować Dzień Pański.

Pragniemy również podziękować ks. Bogusławowi - naszemu opiekunowi rejonu, a także ks. Kamilowi, który zawsze nas wspiera we wszystkich spotkaniach, za ich obecność, duchowe wsparcie, rozmowy i zabawę z rodzinami naszego rejonu, pomimo wielu obowiązków, którym musieli sprostać w swoich parafiach. Dziękujemy za modlitwę i błogosławieństwo. Księżom życzymy wszystkiego dobrego i odpoczynku na czas wakacji, zaś księdzu Kamilowi, z racji Jego urodzin i imienin, jeszcze raz życzymy wszelkich potrzebnych od Boga łask.

Szczególne podziękowania pragniemy jednak skierować do Pana Boga, za wspaniałą pogodę, jaką nas obdarzył. Pomimo, że późnym popołudniem zaczął się burzowy czas, nie stanowiło to problemu, aby wspaniale bawić się i chwalić Pana do samego końca naszego spotkania.

Nie doszłoby do tego spotkania, gdyby nie ludzie, których Pan Bóg postawił na naszej drodze. Pragniemy wszystkim podziękować za zaangażowanie, pomoc oraz za wszelkiego rodzaju kulinaria, którymi wszyscyśmy się wzajemnie obdarowali i delektowali. Dziękujemy za dar serca i uśmiechu...

Szczególnie jednak pragniemy podziękować Małgosi i Jurkowi Pisiom za przyjęcie nas już po raz drugi w tym miejscu, w którym mieliśmy do dyspozycji cały dom rodzinny wraz z „hektarami" do zabawy, i wszelką pomoc jaką nam okazali przy organizacji tego spotkania. Dziękujemy również Sabinie i Adamowi Trojanom za ich dobre rady, gotowość służby i pomoc, bez której nie bylibyśmy w stanie zorganizować tego spotkania, a także Wojtkowi Karasińskiemu, który swoją grą na gitarze jeszcze bardziej ożywił wspaniałą atmosferę panującą od samego początku. Bóg zapłać!!!

Wszystkim dziękujemy za świętowanie i umacnianie wspólnoty naszego rejonu. Dziękujemy za okazane serce i dobre słowo. Niech Pan Bóg Was obdarza radością i pokojem.

„Niech wszyscy wielbią imię Pana.
Bo Jego słowo stwarza wciąż wszystko.
Bo tylko Jego Imię jest wzniosłe.
Niechaj na wieki brzmi Jego chwała..."

Chwała Panu
Ewa i Wojciech Grelowie

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Szukaj

Podaruj nam 1%

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”