Zaproszenie na Rozesłanie OŻK 2019

W sobotę, 22 czerwca br., w Czchowie odbędzie się Rozesłanie na oazy wakacyjne 2019 r.
Zapraszamy wszystkich księży moderatorów, animatorów i pary animatorskie, kleryków, osoby konsekrowane - zarówno wyjeżdżajacych na tegoroczne oazy i inne rekolekcje, jak i tych, którzy po prostu chcą wspólnie podziękować za miniony rok formacyjny i prosić o potrzebne łaski na czas wakacji.

Rozesłanie rozpocznie się zawiązaniem wspólnoty o godz. 10.30 w kościele parafialnym w Czchowie.

Tam też o godz. 11.00 będziemy celebrować Mszę świętą, wręczymy dyplomy kończącym Szkołę Animatora i przekażemy delegacjom poszczególnych oaz świece i teczki roku.

Po Mszy świętej zapraszamy księży moderatorów, animatorów i pary animatorskie tegorocznych rekolekcji wakacyjnych na Diecezlajną Oazę Matkę, która trwać będzie do niedzieli w naszym Centrum EFEZ w Czchowie (wiecej informacji TUTAJ). Pary i moderatorów DK pragnących uczestniczyć choć w części DOM, prosimy o potwierdzenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub smsem na nr 603 605 883.

Do zobaczenia!

Ks. Paweł Płatek

Szukaj

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”