Wprowadzenie relikwii św. Jana Pawła II, św. Faustyny Kowalskiej i bł. Karoliny Kózkówny do EFEZU

Z radością informuję, iż nasze starania, aby w roku przeżywanym pod hasłem: "Miłosierni jak Ojciec" w kaplicy naszego Domu w Czchowie znalazły się relikwie wielkich Apostołów Miłosierdzia, spotkały się z wielką łaską Bożą i życzliwością ludzką:) Do tych starań dołożyliśmy prośbę o relikwie Karoliny Kózkówny, która od 30. lat jako błogosławiona dana nam jest również jako wspaniały przykład animatora, zaangażowanej w Kościół osoby świeckiej - i także tutaj zostaliśmy przychylnie potraktowani.

W Niedzielę Miłosierdzia przeżywać będziemy więc małą uroczystość wprowadzenia do EFEZU relikwii św. Jana Pawła II, św. Faustyny Kowalskiej i bł. Karoliny Kózkówny. Mszy świętej o godz. 15.00, w czasie której tego dokonamy, przewodniczyć będzie Ks. Prałat Stanisław Dutka - Proboszcz parafii pw. Bł. Karoliny w Tarnowie - miejsca, gdzie w 1987 r. papież Jan Paweł II ogłosił Karolinę błogosławioną i w którym w roku 2015 zakończona została peregrynacja kopii obrazu Pana Jezusa Miłosiernego oraz relikwii Apostołów Miłosierdzia - św. Jana Pawła II i św. Faustyny Kowalskiej w diecezji tarnowskiej.

Serdecznie zapraszam na tę uroczystość wszystkich żyjących charyzmatem Ruchu Światło-Życie:)

Ponieważ po Mszy świętej planujemy skromny poczęstunek "na słodko", proszę uprzejmie o potwierdzenie obecności do piątku, 21 kwietnia br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub sms-em na nr kom. 609 603 323.

Ks. Paweł Płatek

Temat pracy rocznej

Znak roku 2018 236
 
Słowo Zalozyciela
Slowo Moderatora Generalnego2015
Slowo Moderatora Diecezjalnego
logo synod blue 236
Logo fb EFEZ
Logo fb Stara Plebania

Piosenka Roku OŻK 2018

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

NASZE AKCJE

Peregrynacja 3m 236
zbieramy nakretki
Operacja ANDRZEJ - logo
Modlitwa za rekolekcje
Modlitwa za kleryka

Duchowość

Podaruj nam 1%

O dziesięcinie

Ks. Dominik Chmielewski

Krzeptówki, 6 VI 2017

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”