Wprowadzenie relikwii św. Jana Pawła II, św. Faustyny Kowalskiej i bł. Karoliny Kózkówny do EFEZU

Z radością informuję, iż nasze starania, aby w roku przeżywanym pod hasłem: "Miłosierni jak Ojciec" w kaplicy naszego Domu w Czchowie znalazły się relikwie wielkich Apostołów Miłosierdzia, spotkały się z wielką łaską Bożą i życzliwością ludzką:) Do tych starań dołożyliśmy prośbę o relikwie Karoliny Kózkówny, która od 30. lat jako błogosławiona dana nam jest również jako wspaniały przykład animatora, zaangażowanej w Kościół osoby świeckiej - i także tutaj zostaliśmy przychylnie potraktowani.

W Niedzielę Miłosierdzia przeżywać będziemy więc małą uroczystość wprowadzenia do EFEZU relikwii św. Jana Pawła II, św. Faustyny Kowalskiej i bł. Karoliny Kózkówny. Mszy świętej o godz. 15.00, w czasie której tego dokonamy, przewodniczyć będzie Ks. Prałat Stanisław Dutka - Proboszcz parafii pw. Bł. Karoliny w Tarnowie - miejsca, gdzie w 1987 r. papież Jan Paweł II ogłosił Karolinę błogosławioną i w którym w roku 2015 zakończona została peregrynacja kopii obrazu Pana Jezusa Miłosiernego oraz relikwii Apostołów Miłosierdzia - św. Jana Pawła II i św. Faustyny Kowalskiej w diecezji tarnowskiej.

Serdecznie zapraszam na tę uroczystość wszystkich żyjących charyzmatem Ruchu Światło-Życie:)

Ponieważ po Mszy świętej planujemy skromny poczęstunek "na słodko", proszę uprzejmie o potwierdzenie obecności do piątku, 21 kwietnia br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub sms-em na nr kom. 609 603 323.

Ks. Paweł Płatek

Temat pracy rocznej

Znak Roku 2016
Sw Tymoteusz 2000 lat
Słowo Zalozyciela
Slowo Moderatora Generalnego2015
Slowo Moderatora Diecezjalnego
Materialy form perm 2016-2017
EFEZ CZCHOW logo braz

Piosenka Roku OŻK 2016

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

NASZE AKCJE

Raban 4 1 baner boczny
zbieramy nakretki
Operacja ANDRZEJ - logo
Modlitwa za rekolekcje
Modlitwa za kleryka

Duchowość

Podaruj nam 1%

Zdrowaś, Maryjo I

Zdrowaś, Maryjo II

Zdrowaś, Maryjo III

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”