Zaproszenie na Powakacyjny Diecezjalny Dzień Wspólnoty 2019

Serdecznie zapraszamy na Diecezjalny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie, który będzie zarówno podziękowaniem za rekolekcje wakacyjne, jak i modlitwą o potrzebne łaski na nowy rok formacyjny 2019/2020 - oraz po prostu spotkaniem w gronie członków i sympatyków Oazy :)

Czytaj więcej...

ZAPRASZAMY NA OAZY WAKACYJNE 2018

Serdecznie zapraszamy Oazowiczów, aby uwieńczyli kolejny rok formacyjny, biorąc udział w letnich rekolekcjach:)
Zapraszamy także dzieci i młodzież, którzy nie byli wcześniej na oazie – i mamy nadzieję, że pozostaną w Ruchu także po wakacjach, we wspólnotach oazowych w parafiach:)

Czytaj więcej...

Zaproszenie na Rozesłanie OŻK 2019

W sobotę, 22 czerwca br., w Czchowie odbędzie się Rozesłanie na oazy wakacyjne 2019 r.
Zapraszamy wszystkich księży moderatorów, animatorów i pary animatorskie, kleryków, osoby konsekrowane - zarówno wyjeżdżajacych na tegoroczne oazy i inne rekolekcje, jak i tych, którzy po prostu chcą wspólnie podziękować za miniony rok formacyjny i prosić o potrzebne łaski na czas wakacji.

Czytaj więcej...

Zaproszenie do Szkoły Animatora 2017/2018 :)

Drodzy Uczestnicy I stopnia Oazy Nowego Życia
i Drodzy Absolwenci I roku Szkoły Animatora!

Serdecznie zapraszam do rozpoczęcia lub kontynuacji formacji animatorskiej w Diecezjalnej Szkole Animatora, która pierwszą tegoroczną sesję będzie mieć w dn. 6-8 października 2017 r. w Diecezjalnym Centrum Ruchu Światło-Życie EFEZ w Czchowie, ul. Ks. Franciszka Koleboka 3.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na Powakacyjny Diecezjalny Dzień Wspólnoty - Czchów, 2 września 2017 r.

<><
Moi Drodzy,
Zbliża się początek nowego roku formacyjnego, a więc warto, byśmy zaczęli go radośnie w gronie moderatorów, animatorów, innych diakonii i uczestników rekolekcji wakacyjnych oraz wszystkich osób, którym - choć nie byli na oazie wakacyjnej - drogi jest Ruch Światło-Życie.
Zapraszam więc tradycyjnie na Powakacyjny Dzień Wspólnoty! :)

Czytaj więcej...

Zaproszenie na Diecezjalny Dzień Współnoty - Rozesłanie OŻK 2017

Wszystkich ludzi Ruchu Światło-Życie: Moderatorów, Animatorów, Rodziny i innych Uczestników, a także wybierających się tego roku po raz pierwszy na oazy wakacyjne, zapraszamy do wspólnego dziękczynienia za kolejny rok formacji oraz do modlitwy za zbliżające się rekolekcje letnie, połączonego z uroczystym Rozesłaniem i błogosławieństwem Biskupa.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na oazowe kolędowanie w EFEZIE - 6 stycznia 2019 r.

To dopiero za miesiąc, ale pragnę już teraz zaprosić Księży Moderatorów oraz wszystkich Oazowiczów małych i dużych, sympatyków Ruchu i naszych Przyjaciół na IV już wspólne oazowe kolędowanie, które odbędzie się 6 stycznia 2019 r. w naszym Domu Rekolekcyjnym - Centrum Ruchu Światło-Życie EFEZ w Czchowie.

Czytaj więcej...

Przez 5 pierwszych sobót miesiąca w nowy rok formacyjny

Centralna Oaza Matka otwiera nasz nowy rok formacyjny pod hasłem: "Sługa Niepokalanej", który - jak wiadomo - rozpoczyna się w 100 lat od objawień Matki Najświętszej w Fatimie. Z tej okazji animatorzy i uczestnicy Diecezjalnej Szkoły Animatora Ruchu Światło-Życie podjęli już w maju wezwanie Maryi do nabożeństwa pięciu pierwszych sobót miesiąca. Zachęcam także wszystkich członków Ruchu do przyjęcia tego orędzia Matki Bożej - jako pierwszą odpowiedź na temat roku.

Czytaj więcej...

Szkoła Animatora - zapisy dla "nowych", kontynuacja dla "starych" :)

Już niedługo pierwsze w tym roku spotkanie Diecezjalnej Szkoły Animatora Ruchu Światło-Życie :)
Zapraszamy zarówno kontynuujących formację animatorską, jak i osoby, które były na I ONŻ (a opinia Księdza Moderatora i Animatora po oazie jest pozytywna:) i po prostu chcą dołączyć - by tworzyć z nami diecezjalną wspólnotę animatorów Ruchu :)

Czytaj więcej...

Wprowadzenie relikwii św. Jana Pawła II, św. Faustyny Kowalskiej i bł. Karoliny Kózkówny do EFEZU

Z radością informuję, iż nasze starania, aby w roku przeżywanym pod hasłem: "Miłosierni jak Ojciec" w kaplicy naszego Domu w Czchowie znalazły się relikwie wielkich Apostołów Miłosierdzia, spotkały się z wielką łaską Bożą i życzliwością ludzką:) Do tych starań dołożyliśmy prośbę o relikwie Karoliny Kózkówny, która od 30. lat jako błogosławiona dana nam jest również jako wspaniały przykład animatora, zaangażowanej w Kościół osoby świeckiej - i także tutaj zostaliśmy przychylnie potraktowani.

Czytaj więcej...

Temat pracy rocznej

Znak roku 2019 236
 
Słowo Zalozyciela
Slowo Moderatora Generalnego2015
Slowo Moderatora Diecezjalnego
logo synod blue 236
Logo fb EFEZ
Logo fb Stara Plebania

Piosenka Roku OŻK 2018

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

NASZE AKCJE

Peregrynacja 3m 236
zbieramy nakretki
Operacja ANDRZEJ - logo
Modlitwa za rekolekcje
Modlitwa za kleryka

Duchowość

Podaruj nam 1%

O dziesięcinie

Ks. Dominik Chmielewski

Krzeptówki, 6 VI 2017

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”