Za nami II turnus OŻK 2014

Zakończył się również II turnus OŻK 2014 Ruchu Światło-Życie. Znów radość i trud intensywnej, 15-dniowej pracy nad sobą pod hasłem tego roku: „Radość Ewangelii”.

W tym turnusie odbyły się oazy: Dzieci Bożych, Nowej Drogi oraz Nowego Życia w Ryglicach, Męcinie, Florynce, Starej Wsi i Czermnej, a także Oaza Rodzin w Koszalinie (krótka relacja TUTAJ). Uczestnikom, jak co roku towarzyszyli księża Moderatorzy z całej diecezji i animatorzy uformowani w Ruchu Światło-Życie, którym serdecznie dziękujemy za tę piękną posługę!!!

Dzień Wspólnoty przeżywaliśmy w Czermnej. Oprócz pięciu naszych oaz przybyły także: OND III stopnia z archidiecezji poznańskiej (siedziba: Koszyce Małe) oraz Oaza Nowego Życia III stopnia dla rodzin z archidiecezji lubelskiej (siedziba: Tarnów) - dziękujemy za wspólną modlitwę i piękne świadectwo jedności - do zobaczenia na oazowych drogach:)

Swoje rekolekcje w turnusie 3 będą przeżywać jeszcze rodziny. Wyjadą na Oazy Nowego Życia I i II stopnia dla rodzin do Rycerki Górnej i Szczawnicy oraz będą uczestniczyć w Oazie Rekolekcyjnej Animatorów Rodzin stopnia II w Starym Sączu i rekolekcjach tematycznych w Ciężkowicach.

Już dziś zapraszamy Was wszystkich - zarówno przeżywających rekolekcje, jak i tych, którzy w tym roku nie mogli pojechać - oraz Wasze rodziny na Dzień Wspólnoty 2 turnusu, który odbędzie się 28 lipca w Czermnej (rozpoczęcie o godz. 10.00), a także na Powakacyjny Diecezjalny Dzień Wspólnoty, który odbędzie się 30 sierpnia w Szczepanowie (początek - godz. 10.30).

Komentarze   

#3 Karolina 2014-08-23 17:57
Oaza w Męcinie najlepsza!
Cytować
#2 an. Stachu 2014-08-12 11:57
Dziękuję Panu Bogu za Jego Łaski i Działanie podczas tego świętego czasu... Pozdrawiam Uczestników Oazy z Ryglic 2' ODB:)
Cytować
#1 an. Karolina 2014-08-04 13:38
Dziękujmy Bogu za ten wspaniały czas! :-) Pozdrowienia dla wszystkich z oazy we Florynce
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Temat pracy rocznej

Znak roku 2018 236
 
Słowo Zalozyciela
Slowo Moderatora Generalnego2015
Slowo Moderatora Diecezjalnego
logo synod blue 236
Logo fb EFEZ
Logo fb Stara Plebania

Piosenka Roku OŻK 2018

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

NASZE AKCJE

Peregrynacja 3m 236
zbieramy nakretki
Operacja ANDRZEJ - logo
Modlitwa za rekolekcje
Modlitwa za kleryka

Duchowość

Podaruj nam 1%

O dziesięcinie

Ks. Dominik Chmielewski

Krzeptówki, 6 VI 2017

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”