Za nami II turnus OŻK 2014

Zakończył się również II turnus OŻK 2014 Ruchu Światło-Życie. Znów radość i trud intensywnej, 15-dniowej pracy nad sobą pod hasłem tego roku: „Radość Ewangelii”.

W tym turnusie odbyły się oazy: Dzieci Bożych, Nowej Drogi oraz Nowego Życia w Ryglicach, Męcinie, Florynce, Starej Wsi i Czermnej, a także Oaza Rodzin w Koszalinie (krótka relacja TUTAJ). Uczestnikom, jak co roku towarzyszyli księża Moderatorzy z całej diecezji i animatorzy uformowani w Ruchu Światło-Życie, którym serdecznie dziękujemy za tę piękną posługę!!!

Dzień Wspólnoty przeżywaliśmy w Czermnej. Oprócz pięciu naszych oaz przybyły także: OND III stopnia z archidiecezji poznańskiej (siedziba: Koszyce Małe) oraz Oaza Nowego Życia III stopnia dla rodzin z archidiecezji lubelskiej (siedziba: Tarnów) - dziękujemy za wspólną modlitwę i piękne świadectwo jedności - do zobaczenia na oazowych drogach:)

Swoje rekolekcje w turnusie 3 będą przeżywać jeszcze rodziny. Wyjadą na Oazy Nowego Życia I i II stopnia dla rodzin do Rycerki Górnej i Szczawnicy oraz będą uczestniczyć w Oazie Rekolekcyjnej Animatorów Rodzin stopnia II w Starym Sączu i rekolekcjach tematycznych w Ciężkowicach.

Już dziś zapraszamy Was wszystkich - zarówno przeżywających rekolekcje, jak i tych, którzy w tym roku nie mogli pojechać - oraz Wasze rodziny na Dzień Wspólnoty 2 turnusu, który odbędzie się 28 lipca w Czermnej (rozpoczęcie o godz. 10.00), a także na Powakacyjny Diecezjalny Dzień Wspólnoty, który odbędzie się 30 sierpnia w Szczepanowie (początek - godz. 10.30).

Komentarze   

#3 Karolina 2014-08-23 17:57
Oaza w Męcinie najlepsza!
Cytować
#2 an. Stachu 2014-08-12 11:57
Dziękuję Panu Bogu za Jego Łaski i Działanie podczas tego świętego czasu... Pozdrawiam Uczestników Oazy z Ryglic 2' ODB:)
Cytować
#1 an. Karolina 2014-08-04 13:38
Dziękujmy Bogu za ten wspaniały czas! :-) Pozdrowienia dla wszystkich z oazy we Florynce
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Szukaj

Podaruj nam 1%

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”