Chwalmy Pana Tańcem DĘBKI 2014 r.

 Chwalmy Pana Tańcem DĘBKI 2014r.

Okres wakacji to doskonały czas żeby skorzystać z bogatej oferty oazowej. Każdy, jeżeli tylko bardzo chce, może wyjechać, wypocząć i zregenerować wszystkie swoje siły.

Oferta wakacyjna i w tym roku była bardzo bogata, od gór aż po piękne okolice naszego Morza Bałtyckiego. I właśnie w Dębkach na początku lipca odbywały się rekolekcje "Chwalmy Pana Tańcem". Każdy taki wyjazd jest inny, każdy niezapomniany, każdy pamięta się długo.

Takie były i te rekolekcje wspaniałe, doskonale zorganizowane, przepełnione tańcem na cześć Pana, wypełnione modlitwą adoracyjną. Każdy kto chciał mógł skorzystać z sakramentu pokuty, odnowiliśmy przyrzeczenia małżeńskie oraz wytańczyliśmy się na wspaniałym weselu.
W czasie wolnym można było popływać kajakiem po rzece Piaśnica, zobaczyć Żarnowiec, zwiedzić miasto Gdynia lub Malbork lub po prostu poplażować.

Możliwość tańca na plaży, parkingu, w ogrodzie czy kościele sprawiła że rodzina zyskała coś cennego, radość , spokój, uśmiech, modlitwę.
Żadne słowa nie potrafią oddać tego, co przeżywają uczestnicy takich rekolekcji, ten krótki opis niech będzie zachętą dla wszystkich.
Dziękujemy Bogu za ludzi, którzy to przygotowali i zorganizowali: za ks. Pawła, za Bożenkę i Janusza Majewskich, za wszystkich animatorów, za wspaniałą opiekę do dzieci i młodzieży.

P.S.
Dębki – piękna nadmorska miejscowość położona 1 godz. drogi od Gdyni, ośrodek Księży Zmartwychwstańców ulokowany w lesie; sam budynek bardzo ładny, nowoczesny, duże pokoje z łazienkami, bardzo dobra kuchnia, a nad brzeg morza raptem 5 minut.

pozdrawiamy

Dorota i Piotr Rogusz

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Szukaj

Podaruj nam 1%

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”