Zaproszenie na film „Murzasichle”

Zaproszenie na film „Murzasichle”

W czwartek,19 grudnia br., o godz. 19.30 w kinie "Regis" w Bochni zostanie wyemitowany film "Murzasichle" (wstęp wolny). Jest to pierwszy z dziesięciu dokumentalnych filmów krótkometrażowych poświęconych początkom Odnowy w Duchu Świętym w Polsce. Film odwołuje się do wydarzeń jakie miały miejsce w Murzasichlu koło Zakopanego w połowie lat siedemdziesiątych. Młodzież oazowa przeżyła tam chrzest w Duchu Świętym.
Wraz z innymi uczestnikami Podsumowania Oazy Żywego Kościoła w sierpniu br. mieliśmy okazję zobaczyć obraz podczas projekcji przedpremierowej w przejmującej atmosferze wieczornego spotkania w Namiocie Światła. Dlatego dołączamy się do zaproszenia przesłanego przez p. Marka Nowickiego - warto dotknąć tego doświadczenia!

Czytaj więcej...

Adwentowy Dzień Wspólnoty – Etap I: Moderatorzy i Odpowiedzialni

DWMiO

2 grudnia br. w klasztorze sióstr Sacre Coeur w Tarnowie spotkali się księża moderatorzy, pary Domowego Kościoła i odpowiedzialni za diakonie specjalistyczne Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji. Był to nasz adwentowy Dzień Wspólnoty – czas osobistego pogłębienia tematu: „Narodzić się na nowo przez wiarę", aby dzięki temu lepiej poprowadzić w rejonach Dni Wspólnoty Animatorów i Diakonii, a następnie Dni Wspólnoty całego Ruchu Światło-Życie.

Czytaj więcej...

Liturgia w duchu Chrystusa Sługi

Diecezjalna Szkoła Animatora

W miniony weekend 15-17.11.2013 po raz kolejny spotkaliśmy się w Diecezjalnej Szkole Animatora, tym razem w Koszycach Małych u księży Sercanów, by przeżywać VII drogowskaz ku dojrzałości chrześcijańskiej, który dopełnia w nas formację podstawową i przygotowuje do posługi animatora Ruchu Światło-Życie.

Czytaj więcej...

Szukaj

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”