Nowy rok formacyjny DK w rejonie Pasierbiec

Dnia 13 września na wzgórzu Pasierbieckim w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia członkowie Ruchu Światło-Życie w tym dzieci i młodzież oraz Domowy Kościół rozpoczęli Eucharystią nowy rok formacyjny. Mszy Św. przewodniczył nowo wybrany moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie ks. Wojciech Karpiel. Słowo do nas wygłosił opiekun rejonowy ks. Bogdan Stelmach.

Czytaj więcej...

Dni Skupienia dla Kręgów Domowego Kościoła Rejonu Dębica

W dniach 11-12.09.2021 w Domu św Jadwigi odbyły się Dni Skupienia dla Kręgów Domowego Kościoła Rejonu Dębica - "Rozpal na nowo charyzmat Boży", które poprowadził Ojciec Bartłomiej Parys z Irlandii oraz nasza para rejonowa Lucyna i Robert Łoch. Serdecznie dziękujemy za głoszone słowo, życzliwość oraz wspaniałą atmosferę, którą zbudowaliście wspólnie w czasie tych dni <3 <3 Na nowo odkryliśmy wartość zobowiązań i utwierdziliśmy się w przekonaniu, że są niezbędne w dążeniu do świętości dla nas małżonków. Z powerem wkraczamy w nowy rok formacyjny! Poniżej kilka świadectw. Przeczytajcie, są piękne! <3 Choć krótkie ale treściwe.

Czytaj więcej...

Nowe Rejony i pary rejonowe w DK

Ostatnie wakacje przyniosły wiele zmian w strukturach Domowego Kościoła naszej diecezji. W wielu rejonach zmieniły się pary rejonowe, ale naszą największą radością są dwa nowo powstałe rejony: Rejon Nowy Wiśnicz oraz Rejon Pasierbiec, które wydzieliły się odpowiednio z Rejonu Bochnia i Rejonu Limanowa. Obecnie DK liczy 11 rejonów, ponieważ w Tarnowie Rejon Tarnów-Wschód włączyliśmy do Rejonu Tarnów-Centrum z siedzibą przy Katedrze. Informacje o strukturze i kontakty do osób odpowiedzialnych w DK można znaleść w zakładce Domowy Kościół a następnie Diakonia Domowego Kościoła a także Kontakty a następnie Diakonia Domowego Kościoła. Listę zamieszczamy również poniżej.

Czytaj więcej...

Zmarł śp. Marek Bigos

Odszedł z tego świata śp. Marek Bigos - od lat z całą rodziną związany z Ruchem Światło-Życie: wraz z żoną byli m.in. parą odpowiedzialną w Domowym Kościele za rejon Tarnów-Zachód, a ich córki, Asia i Ania, posługiwały jako animatorki krzyżowe Ruchu.
Informacje o pogrzebie znajdziemy na zdjęciu pod tekstem.
Powierzmy Bożemu miłosierdziu śp. Marka i rodzinę oraz wszystkich, których ta śmierć dotknęła..
Dobry Jezu, a nasz Panie, daj śp. Markowi wieczne spoczywanie!

Czytaj więcej...

Duchowa Pielgrzymka DK do Kalisza

Drodzy Pielgrzymi!

Na sobotę, 16 maja 2020 r. była zaplanowana pielgrzymka Domowego Kościoła do Kalisza. Jak już pisaliśmy (http://www.dk.oaza.pl/aktualnosci/6789/), w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, będzie ona miała inny charakter. Przeżyjemy ją w naszych rodzinach. Do rodzinnego pielgrzymowania zapraszamy zarówno tych, którzy od lat brali udział w spotkaniu w Kaliszu, jak i tych, którzy z różnych powodów dotąd nie mieli okazji.

Czytaj więcej...

Temat pracy rocznej

Znak roku 2021 236
Słowo Zalozyciela
Slowo Moderatora Generalnego2015
Slowo Moderatora Diecezjalnego
logo synod blue 236
Logo fb EFEZ
Logo fb Stara Plebania

Odważny wiarą

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

NASZE AKCJE

 
Operacja ANDRZEJ - logo
Modlitwa za rekolekcje
Modlitwa za kleryka

Duchowość

Podaruj nam 1%

O dziesięcinie

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Świadectwo

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”