Módl się za kleryka

W sobotę 15.02.2014 r. podczas nabożeństwa ku czci św. Stanisława Kostki Diecezjalna Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie diecezji tarnowskiej rozpoczęła Dzieło Duchowej Adopcji Kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

Dzieło się rozwija. Obecnie mamy już przygotowaną specjalną modlitwę zawierzenia konkretnego kleryka Niepokalanej Matce Kościoła, wychowawczyni powołań kapłańskich i otoczenia modlitwą na czas określony (np. nauki w seminarium) lub na stałe (jako kapłana). Dziękujemy za zainteresowanie i dołączenie do naszego Dzieła. Prosimy o kreatywne podejście do tego projektu i prowadzenie modlitwy w zgodzie ze swoim trybem życia i okresem liturgicznym. Można odmawiać przygotowaną modlitwę, jak również ofiarować Mszę św., drogę krzyżową, różaniec, nabożeństwo majowe, czy inną modlitwę wspierając dobre dzieło, które Bóg dokonuje w duszach naszych alumnów.

W miarę napływu zgłoszeń o podjęciu duchowej adopcji będziemy przekazywać drogą elektroniczną dane konkretnego alumna wraz z modlitwą zawierzenia. Wydrukowany obrazek z modlitwą można odebrać:

  • w Tarnowie w Wydziale Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży Kurii Diecezjalnej - dane adresowe TUTAJ
  • w Bochni i Dębicy od par rejonowych Domowego Kościoła. Dane adresowe - TUTAJ
  • w innych miejscach diecezji jeśli pojawi się taka potrzeba.

Prosimy o odwiedzenie naszej strony: „Duchowa Adopcja Kleryków WSD Tarnów" na Facebooku, znajdują się tam informacje na ten temat, aktualizowane na bieżąco.

Koordynator projektu:
Piotr Milówka
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze   

#4 Piotr 2017-11-19 10:32
Prezentuję nowy formularz zapisów do naszego Dzieła. Zachęcam do zapisywania się nowych osób, jak również tych, którzy od dawna prowadzą modlitwę lub są do niej włączeni jako klerycy. Zdarza się tak, że nie mamy z Wami kontaktu.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdqCNGdY8U_9ixA9APyen4C2-geIv8_Lf2WTvoz5FOZ6ZNXwg/viewform
Cytować
#3 Piotr 2016-01-26 17:05
Po dwóch latach działalności nasze Dzieło nadal się rozwija chociaż bez wielkiego rozgłosu. Na stronie: https://ddakler.wordpress.com podajemy informacje o tej akcji i czekamy na Wasze zgłoszenia. Już czas ... podejmij decyzję!
Cytować
#2 Elżbieta 2015-01-03 11:49
Chcę duchowo adoptować kleryka .Prosze o dane
Cytować
#1 Barbara 2014-04-03 09:25
Chcę duchowo adoptować kleryka.Proszę o dane.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Szukaj

Podaruj nam 1%

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”