Zaproszenie na Kurs Finansowy CROWN

Diakonia Środków Materialnych Ruchu Światło-Życie Diecezji Tarnowskiej zaprasza do uczestnictwa w Kursie Finansowym CROWN. Jest on przeznaczony dla każdego, kto chce poznać biblijne zasady zarządzania pieniędzmi i zacząć stosować je w życiu.

Przyzwyczailiśmy się, że wskazówek i porad dotyczących zarządzania pieniędzmi szukamy u ekonomistów, bankierów lub analityków giełdowych. Okazuje się, że Pismo Święte ponad 2300 wersetów poświęca pieniądzom i posiadaniu rzeczy materialnych. Pan Bóg tak wiele mówi nam o pieniądzach, ponieważ chce, żebyśmy poznali Jego sposób patrzenia na tę bardzo ważną sferę naszego życia. To właśnie nasze rachunki i sposób gospodarowania pieniędzmi - to, ile oszczędzamy, na co i w jaki sposób wydajemy pieniądze, kogo nimi obdarowujemy, pokazują tak naprawdę nasze priorytety i wyznawane przez nas wartości.

Chrześcijanin wcale nie musi traktować pieniędzy jak zła koniecznego na tym świecie. One nie są ani dobre, ani złe. Wszystko zależy od tego, jaki mamy do nich stosunek i jak je wykorzystujemy.

KURS FINANSOWY CROWN:

Kurs oparty jest na materiałach przygotowanych przez Edukację Finansową CROWN. Posiadają one Imprimatur nr 3571/D/2013 udzielone przez Kurię Metropolitalną Warszawską.

Crown podreczniki

Kurs obejmuje 10 spotkań co tydzień w małej grupie i polega m.in. na studium Pisma Świętego oraz samodzielnym wykonywaniu praktycznych zadań z Podręcznika Uczestnika. Można w nim uczestniczyć indywidualnie lub ze współmałżonkiem.

Dzięki uczestnictwie w kursie można:

  1. nauczyć się unikać najczęściej popełnianych błędów w dziedzinie finansów;
  2. pogłębić rozumienie wartości pracy;
  3. nauczyć się szukania mądrej rady w słowie Bożym;
  4. stworzyć dobrze działający budżet;
  5. poznać jakie znaczenie ma obdarowywanie innych;
  6. zaplanować rozsądny system oszczędzania i inwestowania;
  7. opracować sposób wyjścia z długów;
  8. zyskać motywację do bycia uczciwym;
  9. pogłębić relację z Bogiem.

To wszystko ma na celu pomóc uczestnikom nauczyć się zadowolenia z sytuacji finansowej, w której się znajdują, wejść na drogę prowadzącą do wolności finansowej i uwolnić się od niepotrzebnych zmartwień związanych z finansami.

Miejsce: Parafia Kolejowa w Nowym Sączu pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, ul. Zygmuntowska 48 – ojcowie Jezuici

Termin, godzina: 10 spotkań co tydzień w poniedziałki od 13 kwietnia do 15 czerwca 2015 r. Spotkania będą odbywać się w godzinach popołudniowych.

Czas trwania spotkania: od 2 do 3 godz. w zależności od ilości uczestników

Koszt uczestnictwa: 160 zł od osoby, 250 zł małżeństwo. W koszt wliczone są podręczniki dla uczestników.

Informacje i zapisy: Renata Gębala tel. 602-657-230, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszam wszystkich (nie tylko z Ruchu Światło-Życie) zainteresowanych tematem porządkowania swoich finansów, niezależnie od tego, czy mają mało czy dużo. Słowo Boże jest uniwersalne i mówi do każdego.

Renata Gębala
Odpowiedzialna za Diakonię Środków Materialnych
Ruchu Światło-Życie Diecezji Tarnowskiej

Więcej ogólnych informacji na stronie www.crown.org.pl

Świadectwa uczestników kursu

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Szukaj

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”