Zaproszenie na spotkanie Diakonii Muzycznej - 2 VI 2019

Diecezjalna Diakonia Muzyczna zaprasza na kolejne spotkanie diakonii. Odbędzie się ono 2 czerwca 2019 r. w naszym Domu Rekolekcyjnym EFEZ w Czchowie.
Zaproszenie kierujemy szczególnie do osób uzdolnionych muzycznie, do angażujących się w przygotowanie części muzycznej Rejonowych Dni Wspólnoty, do zainteresowanych tym, jak dobrze przygotować posługę animatora muzycznego, a także do tych, którzy są po prostu ciekawi tematyki tego spotkania.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na spotkanie Diakonii Muzycznej

Diecezjalna Diakonia Muzyczna zaprasza na trzecie w tym roku, tym razem otwarte, spotkanie diakonii. Odbędzie się ono 24 marca 2019 w naszym domu rekolekcyjnym EFEZ w Czchowie.
Zaproszenie kierujemy szczególnie do osób uzdolnionych muzycznie, do angażujących się w przygotowanie cześci muzycznej Rejonowych Dni Wspólnoty, do zainteresowanych tym, jak dobrze przygotować posługę animatora muzycznego, a także do tych, którzy są po prostu ciekawi tematyki tego spotkania.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na KAMuzO, 14-25 VIII 2015

Zapraszamy na rekolekcje KAMuzO dla animatorów muzycznych, członków scholi i chętnych do posługi muzycznej. Odbędą się w dniach 14-25 VIII 2015 w Turośni Kościelnej pod Białymstokiem. Wstępnie szacowany koszt - 300 zł. Zaliczka - 100 zł.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na spotkanie Diakonii Muzycznej - sobota, 10.06.2017

Już w najbliższą sobotę, 10 czerwca, wszystkich grających i śpiewających po I stopniu ONŻ - zarówno "młodzieżowym", jak i rodzin - zapraszamy na spotkanie Diakonii Muzycznej, które odbędzie się w sali przy parafii św. Stanisława Kostki w Tarnowie od godziny 12:00.

Podczas spotkania przygotujemy oprawę muzyczną Rozesłania na Oazy (które odbędzie się w sobotę 17 czerwca), a także pochylimy się nad tematem Uwielbienia w Męcinie.

Niech będzie to czas wspólnej służby naszemu Ruchowi.

Ryszard Nejman

Zaproszenie na spotkanie 18 IV 2015

Wszystkich członków i sympatyków diakonii muaycznej, którzy z przyczyn niezależnych nie będą mogli pojechać do Warszawy na sympozjum o naszym założycielu słudze Bożym ks Franciszku Blachnickim, a chcieliby spędzić owocnie tą sobotę, zapraszamy na kwietniowe spotkanie Diakonii Muzycznej.

Czytaj więcej...

Szukaj

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”