„Szlachetna Paczka razem z Diakonią Miłosierdzia”

„Szlachetna Paczka razem z Diakonią Miłosierdzia”

Wzorem dwóch ubiegłych lat angażujemy się w akcję Szlachetnej Paczki. Każdy z oazowiczów może włączyć się w to dzieło. Wystarczy dowolną kwotę przelać na konto Diakonii Miłosierdzia z dopiskiem "darowizna – szlachetna paczka". W ten sposób wspólnie utworzymy paczki dla konkretnych rodzin stając się ich „aniołami". Bardzo dziękujemy za każdą waszą pomoc.

Czytaj więcej...

DIAKONIA MIŁOSIERDZIA zaprasza w swoje szeregi Młodzież i Rodziny Domowego Kościoła

8 Października (w sobotę) w Diecezjalnym Centrum Ruchu Światło – Życie od godz. 12.00 odbędzie się spotkanie Diakonii Miłosierdzia. Pragniemy wzbogaceni oazowymi doświadczeniami, podjąć wyzwania czekające nas w tym roku formacyjnym.

Gorąco zapraszamy do wstąpienia w szeregi Diakonii Miłosierdzia i dzięki temu zaangażowanie się w posługę którą podejmujemy. Zapraszamy młodzież, a także rodziny Domowego Kościoła.

Pozdrawiamy i zapraszamy
Diakonia Miłosierdzia

"Diakonia Miłosierdzia razem ze Szlachetną Paczką”

„Szlachetna Paczka razem z Diakonią Miłosierdzia”

Wzorem ubiegłego roku angażujemy się w akcję Szlachetnej Paczki. Każdy z oazowiczów może włączyć się w to dzieło. Wystarczy dowolną kwotę przelać na konto Diakonii Miłosierdzia z dopiskiem "darowizna – szlachetna paczka". W ten sposób wspólnie utworzymy paczkę dla konkretnej rodziny (lub dwóch) stając się ich „aniołami". Bardzo dziękujemy za każdą waszą pomoc.
Numer konta Diakonii Miłosierdzia: 38 1240 5194 1111 0010 5910 7201

Diakonia Miłosierdzia

Zaproszenie na spotkanie Diakonii Miłosierdzia

Spotkanie Diakonii Miłosierdzia odbędzie się w najbliższą sobotę 30 Stycznia w Czchowie w Centrum Ruchu Światło-Życie Diecezji Tarnowskiej "EFEZ". Początek spotkania o godzinie 12.00. Przewidywane zakończenie około godziny 15.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

ks. Andrzej

Szukaj

Prawda + Krzyż + Wyzwolenie

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”