Czas na MIŁOŚĆ!

05-07.05.2017 to data ważna w historii naszej formacji oazowej - właśnie wtedy w Domu Rekolekcyjnym EFEZ odbyła się ostatnia sesja Diecezjalnej Szkoły Animatora Ruchu Światło-Życie Diecezji Tarnowskiej. Dla niektórych był to moment rozpoczęcia posługi w oazie wobec młodszych kolegów, dla innych zakończenie I roku formacji. I młodsi i starsi nie zawiedli! Przyjechali, by razem przeżyć ostatni wspólny krok w drodze ku dojrzałości chrześcijańskiej – krok AGAPE.

Czytaj więcej...

M-P-J: Krok do zbawienia, czyli Wielkopostna Oaza Modlitwy dla Animatorów

Weekend 10-12.03.2017 był jednym z tych chwil, gdy znów każdy, kto tylko chciał mógł dołączyć do naszej wspólnoty i przeżyć czas rekolekcji wielkopostnych. Propozycja, do której zostali zaproszeni Animatorzy Ruchu Światło-Życie diecezji tarnowskiej obejmowała momenty postu, jałmużny i modlitwy – wszystko po to, by dokładniej przygotować się do zbliżającego się Triduum Paschalnego w formie rekolekcji i Świąt Wielkiej Nocy.

Czytaj więcej...

Nowe Życie, Nowy Człowiek, Nowa Wspólnota, czyli Nowa Kultura w jednym! :)

31 III - 2 IV 2017 - ten weekend należał do Diecezjalnej Szkoły Animatora!
Ten weekend należał do Nowej Kultury!
Ten weekend należał do Pana Boga!
Młodzi liderzy oazowi wraz ze swoim Moderatorem Diecezjalnym Ks. Pawłem Płatkiem poznawali, pogłębiali i przyswajali treści kolejnego Drogowskazu ku dojrzałości chrześcijańskiej przygotowujące ich do posługi Animatora.

Czytaj więcej...

PRZYTULENI DO KRZYŻA

Nie mogło być inaczej. Wielki Post musiał zacząć się Oazą Modlitwy, która poprzez swój program dawała szansę młodym ludziom, by doświadczyli „wyjścia na pustynię", momentu drogi i czasu nawrócenia. Jeśli tylko ktoś chciał – mógł mocno przytulić się do Jezusa! A chcieli wszyscy – 70 uczestników Wielkopostnego Rabanu do kwadratu i 15 osób posługujących w diakonii OM-u.

Całe weekendowe spotkanie miało jedno hasło: Miłosierdzie Boże. I choć program mocno stawiał akcent właśnie w tym miejscu, to nasze rozważania dotykały znaczenia miłosierdzia w trzech aspektach Wielkiego Postu: modlitwy, postu i jałmużny.

Czytaj więcej...

Temat pracy rocznej

Znak Roku 2016
Sw Tymoteusz 2000 lat
Słowo Zalozyciela
Slowo Moderatora Generalnego2015
Slowo Moderatora Diecezjalnego
Materialy form perm 2016-2017
EFEZ CZCHOW logo braz

Piosenka Roku OŻK 2016

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

NASZE AKCJE

Raban 4 1 baner boczny
zbieramy nakretki
Operacja ANDRZEJ - logo
Modlitwa za rekolekcje
Modlitwa za kleryka

Duchowość

Podaruj nam 1%

Zdrowaś, Maryjo I

Zdrowaś, Maryjo II

Zdrowaś, Maryjo III

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”