Słowo po sesji Szkoły Animatora o Słowie

Za nami kolejna, już piąta w tym roku formacyjnym, sesja Diecezjalnej Szkoły Animatora. Odbyła się w naszym Domu Rekolekcyjnym "EFEZ" w Czchowie w czasie ubiegłego weekendu, 13-15.04.2018 r. Tak jak zawsze, nasze spotkanie było oparte na jednym z 10 kroków ku dojrzałości chrześcijańskiej. Tym razem było to Słowo Boże.

Czytaj więcej...

Szkoła Animatora - sesja KOŚCIÓŁ

W dniach 09-11.03.2018 w NASZYM Domu Rekolekcyjnym „Efez" w Czchowie odbyła się kolejna – już czwarta w tym roku formacyjnym – sesja Diecezjalnej Szkoły Animatora. Przyszli animatorzy przez cały weekend rozważali temat, którym jest Kościół.

Czytaj więcej...

Teraz młodzi mają głos! ;)

W dniach 23-25.02.2018 na Jasnej Górze po raz 43 odbyła się Kongregacja Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie. Temat, który tym razem rozważali uczestnicy, dotyczył młodych w Kościele.
Delegacja oazy młodzieżowej z naszej diecezji czekała z niecierpliwością na taki właśnie temat i z pełną gotowością podjęła się jak najszybszego wprowadzenia go w życie.

Czytaj więcej...

DNA Animatora

W niedzielne popołudnie – 18 lutego 2018 r. w czchowskim "Efezie" odbyło się spotkanie animatorów naszej diecezji, podczas którego towarzyszyli nam Księża – Ks. Paweł Płatek – Moderator diecezjalny oraz Ks. Krzysztof Dyrlik – Moderator diakonii muzycznej.

Czytaj więcej...

WIELKOPOSTNA OAZA MODLITWY

W ostatni weekend w Efezie - naszym Domu Rekolekcyjnym w Czchowie - odbył się kolejny już w tym roku formacyjnym Oazowy Raban do kwadratu. 70 młodych śmiałków przyjechało w piątek, aby wspólnie z Księdzem Moderatorem Fabianem Hołystem oraz Animatorami razem modlić się, przeżywać wspólnie spotkania w grupach, które pogłębią treści tych weekendowych rekolekcji, rozważać fragmenty Pisma Świętego, poczuć prawdziwą wspólnotę, a przede wszystkim przeżyć swoje Wielkopostne Rekolekcje.

Czytaj więcej...

Temat pracy rocznej

Znak Roku 2017 236 
Słowo Zalozyciela
Slowo Moderatora Generalnego2015
Slowo Moderatora Diecezjalnego
logo synod blue 236
Logo fb EFEZ
Logo fb Stara Plebania

Piosenka Roku OŻK 2017

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

NASZE AKCJE

Peregrynacja 3m 236
zbieramy nakretki
Operacja ANDRZEJ - logo
Modlitwa za rekolekcje
Modlitwa za kleryka

Duchowość

Podaruj nam 1%

O dziesięcinie

Ks. Dominik Chmielewski

Krzeptówki, 6 VI 2017

Oazowe linki

oaza logo dk.oaza.pl kwc.oaza.pl Stowarzyszenie Diakonia inmk.org.pl ukchs.oaza.pl blachnicki.oaza.pl wruchu.oaza.pl radio.oaza.pl fundacja.oaza.pl wydawnictwo-oaza.pl odwaga.oaza.org.pl

GŁÓWNY SERWIS
RUCHU
ŚWIATŁO-ŻYCIE

GAŁĄŹ RODZINNA:

DOMOWY KOŚCIOŁ

KRUCJATA WYZWOLENIA CZŁOWIEKA
 

STOWARZYSZENIE

„DIAKONIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE”

INSTYTUT NIEPOKALANEJ
MATKI KOŚCIOŁA
 

 UNIA KAPŁANÓW CHRYSTUSA SŁUGI

STRONA O ZAŁOŻYCIELU

 

„W RUCHU”


 

INTERNETOWE
RADIO FOS-ZOE


FUNDACJA

„ŚWIATŁO-ŻYCIE”


WYDAWNICTWO ŚWIATŁO-ŻYCIE

 

OŚRODEK

„ODWAGA”